Тест

Вітаємо Шилюка Петра Степановича!

Шановний Петре Степановичу!

Велика земляцька родина, яка представляє найвіддаленіші куточки України у столиці, з радістю сприйняла звістку про обрання Вас Президентом Будівельної палати України!

Пишаємося тим, що Ваш високий професіоналізм, багаторічна та наполеглива праця у будівельній галузі будуть і надалі, з поміж інших, слугувати забезпеченню громадянина України одній із найважливіших його потреб — праву на власне і комфортне житло.

ЇДЕМ, ЇДЕМ ДО ТАРАСА ...

19 квітня 2013 року, під проводом Черкаського земляцтва «Шевченків край», здійснились довгоочікувані зустрічі літераторів України у Черкаській області «Літератори України – землякам Тараса Григоровича Шевченка».

Десант, який вирушив погоднього весняного ранку з Києва, представляв майже всю палітру регіонів України та складався:

Зустріч в Мамаєвій Слободі

Незважаючи на те, що остання субота березня видалась на диво зимною, закидана снігами Мамаєва Слобода радо приймала представників земляцьких організацій у м. Києві: Данила Курдельчука та Валерія Феня (МГО «Волинське братство»), Марію Ярко та Зою Ружин (МГО «Земляцтво Придніпров’я»), Віктора Барановського (ГО «Земляцтво житомирян»), Миколу Бідзілю та Христо Роглєва (Товариство «Закарпатців у м. Києві»), Володимира Федорченка (МГО «Земляцтво Запоріжжя»), Ларису Гриджук (ГО «Земляцтво Івано-Франківців у м.

Вшанування пам'яті великого українського поета Шевченко Т.Г.

 Весняний ранок 9 березня для земляцьких організацій у Києві був приємно клопітним. Представники майже всіх земляцьких об’єднань України, а саме: 

ГО Товариство «Вінничани у м. Києві» - Озаринчук Галина Петрівна,

МГО «Волинське братство» - Курдельчук Данило Маркович, Фень Валерій Васильович,

Вітання з Новим 2013 роком та Різдвом!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята, вісники оновлення мрій і сподівань, принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 670/2012

Про відзначення державною нагородою України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

ТКАЧЕНКА Віктора Вікторовича - голову Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів спорту України», м.Київ

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

Рівненське земляцтво запрошує на фотовернісаж

Рівненське земляцтво запрошує на відкриття фотовернісажу родини Лепетун, яке відбудеться 15 листопада о 16.00 у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського.

У фотовернісажі — Китай, Африка, Англія, Україна.

Пошанування гостя

Багато років тому ще молодий, а нині видатний поет сучасності Борис Олійник написав такий рядок: «Стою на землі». Цю свою позицію він обстоює упродовж десятиліть, залишаючись вірним принципам чесності, вірності народним ідеалам, безкомпромісності у відстоюванні інтересів українського народу. Саме за це він здобув не лише численні державні та літературні нагороди, а й, передусім, любов людей.

RSS-матеріал