Адміністратор веблог

Тест

Рівненське земляцтво запрошує на фотовернісаж

Рівненське земляцтво запрошує на відкриття фотовернісажу родини Лепетун, яке відбудеться 15 листопада о 16.00 у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського.

У фотовернісажі — Китай, Африка, Англія, Україна.

8 березня

Від усієї душі бажаємо всім жінкам – землячкам міцного здоров'я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. Щоб поруч з Вами завжди були лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди.

І нехай виконуються найзаповітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

В українській Вікіпедії оголошений тиждень Житомирщини

З 8 по 25 травня в редактори Української Вікіпедії зосередяться на створенні нових та доповненні існуючих статей про Житомирщину.

До участі в тижні запрошуються всі бажаючі зробити славний внесок в українську культуру і освіту.

Сприяють залученню нових редакторів Молодіжне відділення міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян», громадська організація «Вікімедіа Україна» та PR-агенція Media Brand. Інформаційними партнерами Тижня Житомирщини є Інформаційне агентство «Регіональні Новини» та Сайт розвитку туризму в Україні UkraineCityGyde.com

За словами Юрія Пероганича, директора «Вікімедіа Україна», — метою тематичних обласних «тижнів», які зазвичай тривають від тижня до місяця, є поширення знань про історію і географію областей, їх культурне, економічне, спортивне, громадське, наукове життя.

Голова Молодіжного відділення «Земляцтва житомирян» Петро Щербина повідомив: «Ми запропонували взяти участь в акції членам житомирського земляцтва, студентам ВИШів Житомирщини, журналістам та активістам області. Впевнені, що одного «Тижня Житомирщини» замало і сподіваємося, що робота над статтями у Вікіпедії для розкриття потенціалу нашої рідної області не обмежиться».

PR-агенція Media Brand, ІА «Регіональні Новини» та Сайт розвитку туризму в Україні UkraineCityGyde.com висловили бажання та підтвердили готовність виступити медіа-партнерами тематичних тижнів Української Вікіпедії кожного із регіонів України.

Детальніше:

Довідка:

Українська Вікіпедія – вільна енциклопедія, містить близько 280 000 статей і є найбільшою україномовною енциклопедією і найбільшим колективним твором в Україні. Щоденно в українській Вікіпедії переглядається більше мільйона сторінок. Створювати нові і редагувати існуючі статті у Вікіпедії може кожен — будьте рішучими!

«Вікімедіа Україна» – громадська організація, яка популяризує Вікіпедію в Україні та збирає пожертви на її підтримку.

Тиждень Полтавщини в українській Вікіпедії

За сприяння Полтавського земляцтва в Києві та громадської організації "Вікімедіа Україна" з 1 по 17 квітня 2011 в Українській Вікіпедії проходить Тиждень Полтавщини. В рамках тижня триває створення та поліпшення статей про видатних полтавчан, культурні та історичні пам’ятки Полтавщини, промислові підприємства регіону, засоби масової інформації, спортивні клуби, освітні заклади тощо.

Детальніше: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Тематичний_тиждень/Тиждень_Полтавщини

До участі в тижні запрошуються всі бажаючі. Зробіть свій внесок в українську культуру і освіту.

Список існуючих статей про Полтавщину у Вікіпедії див. http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Полтавська_область

Довідка: Українська Вікіпедія містить більше 270 000 статей і є найбільшою україномовною енциклопедією і найбільшим колективним твором в Україні. Щоденно в українській Вікіпедії переглядається більше мільйона сторінок. Редагувати Вікіпедію може кожен — будьте рішучими!

Про чергове засідання Жіночого клубу «Арніка» Львівського товариства у Києві

У четвер, 23 вересня 2010 року о 18.00 год. на базі Університету банківської справи Національного банку України (м.Київ, вул. Білоруська,17) відбудеться чергове засідання Жіночого клубу «Арніка» ГО «Львівське товариство».

Тема зустрічі: «Люди, котрі змінюють світ».

У програмі:

1. Зустріч із Віктором Пинзеником, доктором економічних наук, професором, заслуженим економістом України.

2. Творча зустріч з Мироном Блощичаком, людиною – оркестром, Заслуженим артистом України.

Запрошуємо ознайомитися з фотогалереєю "З життя Рівненського земляцтва"

Запрошуємо ознайомитися з фотогалереєю "З життя Рівненського земляцтва", яка опублікована на нашому сайті

У галереї представлено більше сотні фотографій, що висвітлюють життя Рівненського земляцтва з 2007 року.

Запрошуємо публікувати інформацію на сайті Ради земляцтв

1) Запрошуємо представників усіх земляцтв України пройти реєстрацію на сайті Ради земляцтв областей та регіонів України та розміщувати тут інформацію про найважливіші події земляцтв.

2) Просимо теж розмістити на Ваших сайтах текстові посилання на сайт Ради земляцтв, помістивши на Ваших сайтах такий код:

<a href="http://radazem.org.ua"><b>Рада земляцтв областей та регіонів України</b></a>

3) Просимо також повідомляти координатора сайту (Валерій Фень, vfenukr.net) при потребі внесення змін на сторінку "Персональний склад представників земляцтв областей та регіонів України в Раді земляцтв"

RSS-матеріал