Офіс Ради веблог

Вітаємо Шилюка Петра Степановича!

Шановний Петре Степановичу!

Велика земляцька родина, яка представляє найвіддаленіші куточки України у столиці, з радістю сприйняла звістку про обрання Вас Президентом Будівельної палати України!

Пишаємося тим, що Ваш високий професіоналізм, багаторічна та наполеглива праця у будівельній галузі будуть і надалі, з поміж інших, слугувати забезпеченню громадянина України одній із найважливіших його потреб — праву на власне і комфортне житло.

ЇДЕМ, ЇДЕМ ДО ТАРАСА ...

19 квітня 2013 року, під проводом Черкаського земляцтва «Шевченків край», здійснились довгоочікувані зустрічі літераторів України у Черкаській області «Літератори України – землякам Тараса Григоровича Шевченка».

Десант, який вирушив погоднього весняного ранку з Києва, представляв майже всю палітру регіонів України та складався:

Зустріч в Мамаєвій Слободі

Незважаючи на те, що остання субота березня видалась на диво зимною, закидана снігами Мамаєва Слобода радо приймала представників земляцьких організацій у м. Києві: Данила Курдельчука та Валерія Феня (МГО «Волинське братство»), Марію Ярко та Зою Ружин (МГО «Земляцтво Придніпров’я»), Віктора Барановського (ГО «Земляцтво житомирян»), Миколу Бідзілю та Христо Роглєва (Товариство «Закарпатців у м. Києві»), Володимира Федорченка (МГО «Земляцтво Запоріжжя»), Ларису Гриджук (ГО «Земляцтво Івано-Франківців у м.

Вшанування пам'яті великого українського поета Шевченко Т.Г.

 Весняний ранок 9 березня для земляцьких організацій у Києві був приємно клопітним. Представники майже всіх земляцьких об’єднань України, а саме: 

ГО Товариство «Вінничани у м. Києві» - Озаринчук Галина Петрівна,

МГО «Волинське братство» - Курдельчук Данило Маркович, Фень Валерій Васильович,

Вітання з Новим 2013 роком та Різдвом!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята, вісники оновлення мрій і сподівань, принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 670/2012

Про відзначення державною нагородою України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня 

ТКАЧЕНКА Віктора Вікторовича - голову Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів спорту України», м.Київ

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

Пошанування гостя

Багато років тому ще молодий, а нині видатний поет сучасності Борис Олійник написав такий рядок: «Стою на землі». Цю свою позицію він обстоює упродовж десятиліть, залишаючись вірним принципам чесності, вірності народним ідеалам, безкомпромісності у відстоюванні інтересів українського народу. Саме за це він здобув не лише численні державні та літературні нагороди, а й, передусім, любов людей.

Козацькими слідами

У рамках координаторства МГО «Земляцтво Запоріжжя» організувало поїздку до славних міст рідного краю Мелітополя, Бердянська та Василівки.

Каневські урочистості напередодні Дня Незалежності України

23 серпня 2012 року в м. Каневі Черкаської області на Тарасовій горі були проведені урочистості за участю представників Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України».

RSS-матеріал