TARAS веблог

Зустріч з блаженнійшим Любомиром Гузаром.

2 липня 2011 року відбулася зустріч голови Земляцтва івано-франківців у м. Києві Гдичинського Богдана Петровича з екс-головою Української греко-католицької церкви блаженнійшим Любомиром Гузаром.
Під час зустрічі голова земляцтва поінформував блаженнійшого про діяльність земляцтва, його досягнення та найближчі плани на майбутнє. Блаженнійший відзначив важливу роль земляцького руху в громадській діяльності, оскільки він може стати підґрунтям для консолідації зусиль представників всіх регіонів України задля розбудови української держави.

"Рожнів і рожнівчани"

У березні 2010 року вийшла з друку книжка члена Земляцтва іванофранківців у м. Києві - Миколи Гушула «Рожнів і рожнівчани». Це історико-меморіальний нарис п’яти поколінь.
На базі архівних матеріалів, опублікованих і неопублікованих рукописів, спогадів людей різного віку і власних спогадів, через долю однієї родини простежується доля села Рожнів, його жителів і стисло всієї України від давніх часів до сьогодення.

« КОLОМЕА - КОЛОМИЯ »

ПЕРСОНАЛЬНА ФОТОВИСТАВКА
ЄВГЕНА ГАПИЧА « КОLОМЕА - КОЛОМИЯ »

(архітектура міста Австро-Угорського та Польського періодів)

ВИСТАВКА ЄВГЕНА ГАПИЧА

2 червня 2011 року о 17 год. у м. Києві в приміщенні Музею Гетьманства (вул. Спаська, 16-Б) відбудеться відкриття фотовиставки Євгена Гапича «Kolomea-Коломия», присвячена архітектурі м. Коломия австро-угорського та польського періодів.
Виставка проводиться за підтримки голови Земляцтва івано-франківців у м. Києві Богдана Гдичинського та молодіжного благодійного фонду «Заради добра».
Виставка триватиме з 2 по 15 червня 2011 року.
Запрошуємо відвідати виставку земляків, жителів та гостей м. Києва.

RSS-матеріал