Анонси, оголошення

warning: Creating default object from empty value in /home/radazem/public_html/drupal/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Рівненське земляцтво запрошує на фотовернісаж

Рівненське земляцтво запрошує на відкриття фотовернісажу родини Лепетун, яке відбудеться 15 листопада о 16.00 у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського.

У фотовернісажі — Китай, Африка, Англія, Україна.

Привітання з днем Захисника Вітчизни

Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

"Рожнів і рожнівчани"

У березні 2010 року вийшла з друку книжка члена Земляцтва іванофранківців у м. Києві - Миколи Гушула «Рожнів і рожнівчани». Це історико-меморіальний нарис п’яти поколінь.
На базі архівних матеріалів, опублікованих і неопублікованих рукописів, спогадів людей різного віку і власних спогадів, через долю однієї родини простежується доля села Рожнів, його жителів і стисло всієї України від давніх часів до сьогодення.

ВИСТАВКА ЄВГЕНА ГАПИЧА

2 червня 2011 року о 17 год. у м. Києві в приміщенні Музею Гетьманства (вул. Спаська, 16-Б) відбудеться відкриття фотовиставки Євгена Гапича «Kolomea-Коломия», присвячена архітектурі м. Коломия австро-угорського та польського періодів.
Виставка проводиться за підтримки голови Земляцтва івано-франківців у м. Києві Богдана Гдичинського та молодіжного благодійного фонду «Заради добра».
Виставка триватиме з 2 по 15 червня 2011 року.
Запрошуємо відвідати виставку земляків, жителів та гостей м. Києва.

В українській Вікіпедії оголошений тиждень Житомирщини

З 8 по 25 травня в редактори Української Вікіпедії зосередяться на створенні нових та доповненні існуючих статей про Житомирщину.

До участі в тижні запрошуються всі бажаючі зробити славний внесок в українську культуру і освіту.

Сприяють залученню нових редакторів Молодіжне відділення міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян», громадська організація «Вікімедіа Україна» та PR-агенція Media Brand. Інформаційними партнерами Тижня Житомирщини є Інформаційне агентство «Регіональні Новини» та Сайт розвитку туризму в Україні UkraineCityGyde.com

За словами Юрія Пероганича, директора «Вікімедіа Україна», — метою тематичних обласних «тижнів», які зазвичай тривають від тижня до місяця, є поширення знань про історію і географію областей, їх культурне, економічне, спортивне, громадське, наукове життя.

Голова Молодіжного відділення «Земляцтва житомирян» Петро Щербина повідомив: «Ми запропонували взяти участь в акції членам житомирського земляцтва, студентам ВИШів Житомирщини, журналістам та активістам області. Впевнені, що одного «Тижня Житомирщини» замало і сподіваємося, що робота над статтями у Вікіпедії для розкриття потенціалу нашої рідної області не обмежиться».

PR-агенція Media Brand, ІА «Регіональні Новини» та Сайт розвитку туризму в Україні UkraineCityGyde.com висловили бажання та підтвердили готовність виступити медіа-партнерами тематичних тижнів Української Вікіпедії кожного із регіонів України.

Детальніше:

Довідка:

Українська Вікіпедія – вільна енциклопедія, містить близько 280 000 статей і є найбільшою україномовною енциклопедією і найбільшим колективним твором в Україні. Щоденно в українській Вікіпедії переглядається більше мільйона сторінок. Створювати нові і редагувати існуючі статті у Вікіпедії може кожен — будьте рішучими!

«Вікімедіа Україна» – громадська організація, яка популяризує Вікіпедію в Україні та збирає пожертви на її підтримку.

Тиждень Полтавщини в українській Вікіпедії

За сприяння Полтавського земляцтва в Києві та громадської організації "Вікімедіа Україна" з 1 по 17 квітня 2011 в Українській Вікіпедії проходить Тиждень Полтавщини. В рамках тижня триває створення та поліпшення статей про видатних полтавчан, культурні та історичні пам’ятки Полтавщини, промислові підприємства регіону, засоби масової інформації, спортивні клуби, освітні заклади тощо.

Детальніше: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Тематичний_тиждень/Тиждень_Полтавщини

До участі в тижні запрошуються всі бажаючі. Зробіть свій внесок в українську культуру і освіту.

Список існуючих статей про Полтавщину у Вікіпедії див. http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Полтавська_область

Довідка: Українська Вікіпедія містить більше 270 000 статей і є найбільшою україномовною енциклопедією і найбільшим колективним твором в Україні. Щоденно в українській Вікіпедії переглядається більше мільйона сторінок. Редагувати Вікіпедію може кожен — будьте рішучими!

Протокол № 10 загальних зборів Асоціації "Рада земляцтв областей та регіонів України"

м.Київ 20 жовтня 2010 року

Присутні:
Фень В.В. – Виконавчий директор земляцтва «Волинське братство»;
Бачинський А.М. – Віце-Президент «Земляцтва Житомирян»;
Бідзіля М.І. – Почесний голова земляцтва «Закарпатці в м.Києві»;
Федорченко В.К. – Голова Запорізького земляцтва;
Говдяк Р.М. – Голова «Земляцтва Івано-Франківців»;
Дерев‘янчук Г.Ю. – Виконавчий директор земляцтва «Львівське товариство»;
Бурмака М.П. – Генеральний директор Полтавського земляцтва;
Ващук С.М. – Виконавчий директор Рівненського земляцтва;
Будзан Б.П. – Представник Тернопільського земляцтва «Тернопілля»;
Паровішніков І.П – Голова земляцтва «Слобожанщина»;
Рева С.Л. – Голова правління Харківського земляцтва;
Тимошенко В.М. – Віце-президент земляцтва Херсонщини;
Пономаренко Б.Й. – Перший віце-Президент Черкаського земляцтва «Шевченків край»;
Цибух В.І. – Голова земляцтва «Буковина»;
Ткаченко В.В. – Голова Чернігівського земляцтва.

Порядок денний:
1. Розгляд звернення керівників семи обласних земляцьких організацій до земляцтв України, що входять в Асоціацію.

За порядок денний голосували: одноголосно.

Про чергове засідання Жіночого клубу «Арніка» Львівського товариства у Києві

У четвер, 23 вересня 2010 року о 18.00 год. на базі Університету банківської справи Національного банку України (м.Київ, вул. Білоруська,17) відбудеться чергове засідання Жіночого клубу «Арніка» ГО «Львівське товариство».

Тема зустрічі: «Люди, котрі змінюють світ».

У програмі:

1. Зустріч із Віктором Пинзеником, доктором економічних наук, професором, заслуженим економістом України.

2. Творча зустріч з Мироном Блощичаком, людиною – оркестром, Заслуженим артистом України.

Виставка Волинської ікони в заповіднику "Софія Київська"

З 19 серпня 2010 по 28 жовтня 2010 року у галереї "Хлібня" Національного Заповіднику "Софія Київська" пройшла виставка "Волинська ікона XVII - XVIII ст" з колекції Музею Волинської ікони, який знаходиться у місті Луцьку.

Фоторепортаж з відкриття можна подивитися на сайті МГО "Волинське братство" за адресою http://volyniany.ua/Ikona_Sofija1.htm.

Всі бажаючі мали можливість побачити ці чудові творіння старовинних іконописців.

Вийшло сьоме (103-є) число газети Чернігівського земляцтва "Отчий поріг"

Запрошуємо ознайомитися з черговим випуском газети Чернігівського земляцтва "Отчий поріг".

Газета традиційно містить рубрики:

"Події і дати", "Так ми живемо", "Джерела", "Гомін історії", "Долі людські", "Листи читачів", "Наші у світі", "В рідному краю", "Штрихи до портрета", "Природа і ми", "Дума про хліб", "Вісті з рідного краю", "Карби", "Неперебутнє", "У колі муз", "Братина".

Попередні випуски газети див. за адресою http://chz.org.ua/porih

RSS-матеріал