Вітання голови

200px-Ткаченко_Віктор_ВікторовичДоброго дня Вам, шановні відвідувачі сайту!

Раді зустрітися з вами та презентувати Спілку земляцьких організацій України.

Витоки її беруть початок з вересня 2000 року, коли керівники вісімнадцяти громадських об’єднань, які представляли більшість областей України, домовились об’єднати свої зусилля для вирішення спільних завдань. А спільність їх пов’язана як з природнім  для всіх людей потягом до «малої батьківщини», так і з розташуванням земляцтв, які входять у Спілку в одному великому мегаполісі – столиці України місті Києві.

Члени кожного земляцтва, які входить до Асоціації, поріднені між собою, перш за все, місцем народження, тому будь-яке земляцьке громадське утворення відображає весь спектр мовних особливостей, переконань, уподобань, політичних поглядів, притаманних даному регіону.

Детально оглянувши загальні списки наших громадських організацій та відомості про керівні органи земляцтв, ми побачимо в них і відомих вчених, і дипломатів, і знаних господарників, і публічних політиків.

Саме тому, що у кожному земляцтві є члени або прихильники різних політичних партій та визначних особистостей, об’єднуючим началом, з яким погодились всі члени Асоціації, стала відмова від міжпартійних «розборок». В основу діяльності покладено декларування рівності всіх учасників.

Проголошуючи позапартійну позицію, ми заявляємо про свою відданість рідній землі, бажання об’єднати зусилля в земляцькій взаємодопомозі та взаємопідтримці.

Запрошуємо вас частіше заходити на наш сайт, вносити свої пропозиції, надавати поради.
Будемо раді спілкуванню з вами та приросту наших рядів.

Голова Асоціації,
В.Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *