Про нас

«Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» — спілка громадських організацій, створена 27 жовтня 2009 року.

Історія об’єднання земляцьких організацій областей та регіонів у місті Києві сягає 2000 року коли було створено Раду земляцтв Автономної Республіки Крим та областей України у місті Київ.

27 жовтня 2009 року відбулася Установча конференції Спілки громадських організацій «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», на якій прийнято рішення про створення Спілки та затвердження її Статуту.

19 листопада 2009 вийшов наказ Міністерства юстиції України № 2199/5, що зареєстрував Спілку відповідно до статей 14, 15 Закону України «Про об’єднання громадян» і «… на підставі рішення Установчої конференції Спілки громадських організацій «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від 27.10.2009 про створення та затвердження статуту Спілки».

25 листопада 2009 року представники 19 земляцтв – членів створеної у 2000 році Ради земляцтв АРК та областей України у м. Київ (Волинь, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київське, Львів, Полтава, Рівне, Суми, Слобожанщина, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів) прийняли Рішення про реорганізацію «Ради земляцтв АРК та областей України» у м.Києві в Асоціацію земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», яким правонаступництво діяльності Ради земляцтв АРК та областей України було передано до Асоціації.

Спілка у своїй діяльності втілює на практиці найсправедливіший принцип: у любові до рідного краю усі рівні, незалежно від рівня доходів, освіти, віку, політичних переконань.

Керівними органами Спілки є:

Для узгодження роботи земляцьких товариств Координаційний комітет затверджує графік координаторства, згідно з яким почергово терміном, як правило, на чотири місяці , визначається земляцтво – координатор роботи земляцтв Асоціації. Координатор одночасно є заступником Голови Асоціації, діє відповідно до затвердженого Загальними зборами положення та їх рішень.

Див. також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *