Чернігівська область

warning: Creating default object from empty value in /home/radazem/public_html/drupal/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Земляцький десант на Чернігівщину

В рамках координації роботи земляцьких об’єднань областей та регіонів України Товариство «Чернігівське земляцтво» у м. Києві, якому за планом випало бути координатором у січні-березні 2012 року, керівники цих громадських організацій здійснили другий десант на Чернігівщину.

Збори Чернігівського земляцтва

10 лютого 2012 р., в Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті Києва, відбулися збори з нагоди 16-ї річниці з дня утворення найчисельнішого столичного земляцтва – Чернігівського, яке об’єднує понад 3 000 вихідців із Сіверської краю.

Подорож до Козельця

Гарний заспів на 2012 рік зробило Товариство «Чернігівське земляцтво» як координатор Асоціації земляцтв України.
За організації та під орудою Віктора Ткаченка, Голови Чернігівського земляцтва та Асоціації Земляцтв України, 21 січня ц.р. керівники земляцтв побували на чернігівській землі: відвідали Свято-Георгієвський жіночий монастир в селі Данівка, оглянули музей ткацтва та величний Собор Різдва Богородиці з унікальним іконостасом в місті Козелець.

Вийшло сьоме (103-є) число газети Чернігівського земляцтва "Отчий поріг"

Запрошуємо ознайомитися з черговим випуском газети Чернігівського земляцтва "Отчий поріг".

Газета традиційно містить рубрики:

"Події і дати", "Так ми живемо", "Джерела", "Гомін історії", "Долі людські", "Листи читачів", "Наші у світі", "В рідному краю", "Штрихи до портрета", "Природа і ми", "Дума про хліб", "Вісті з рідного краю", "Карби", "Неперебутнє", "У колі муз", "Братина".

Попередні випуски газети див. за адресою http://chz.org.ua/porih

RSS-матеріал