Хроніка подій

warning: Creating default object from empty value in /home/radazem/public_html/drupal/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Тест (20130525UKWP-meetup-panorama.jpg)

Тест (20130525UKWP-meetup-panorama.jpg)

This image was uploaded with the post Тест.

Вшанування пам'яті великого українського поета Шевченко Т.Г.

 Весняний ранок 9 березня для земляцьких організацій у Києві був приємно клопітним. Представники майже всіх земляцьких об’єднань України, а саме: 

ГО Товариство «Вінничани у м. Києві» - Озаринчук Галина Петрівна,

МГО «Волинське братство» - Курдельчук Данило Маркович, Фень Валерій Васильович,

Пошанування гостя

Багато років тому ще молодий, а нині видатний поет сучасності Борис Олійник написав такий рядок: «Стою на землі». Цю свою позицію він обстоює упродовж десятиліть, залишаючись вірним принципам чесності, вірності народним ідеалам, безкомпромісності у відстоюванні інтересів українського народу. Саме за це він здобув не лише численні державні та літературні нагороди, а й, передусім, любов людей.

Козацькими слідами

У рамках координаторства МГО «Земляцтво Запоріжжя» організувало поїздку до славних міст рідного краю Мелітополя, Бердянська та Василівки.

Каневські урочистості напередодні Дня Незалежності України

23 серпня 2012 року в м. Каневі Черкаської області на Тарасовій горі були проведені урочистості за участю представників Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України».

Робочі будні

9 серпня 2012 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру (Броварський пр.15) відбулось чергове засідання Асоціації «Рада земляцтв областей та регіонів України» .
В роботі зібрання взяли участь керівники земляцьких організацій:
Волинської – Д.Курдельчук, В.Фень
Закарпатської – М.Бідзіля
Запорізької – В.Федорченко, Ю.Шикуло та інші
Івано-Франківської – І.Іванущак
Кіровоградської – О.Бондаренко
Львівської – Г.Дерев'янчук
Рівненської – С.Ващук
Слобожанської – В.Павлятенко
Харківської – С.Рева
Херсонської – М.Рожко
Хмельницької – М.Каплун
Черкаської – Б.Пономаренко
Буковинської – Б.Гурбик
Чернігівської – В.Ткаченко, Т.Літошко

Інформація про поїздку

представників земляцтв областей України
на запрошення керівництва МГО „Земляцтво Запоріжжя”
9-10 липня 2012 р. до м. Запоріжжя

Земляцька толока

На виконання Указу Президента України щодо оголошення 2012 року роком відродження історії та музеїв Київський університет права НАН України запросив студентів долучитись до толоки по впорядкуванню Нового села в Національному музеї архітектури і побуту в Пирогові, яка відбудеться 12 травня 2012 р.

Фото оголошення

З життя земляцьких громад у м. Києві

Об’єднання в громадські колективи людей за їх громадськими ознаками мало місце ще з XIV століття. За часів входження українських земель до складу Великого князівства Литовського відомо, що у деяких містах України створювалися національні земляцтва. Так, у м. Камянці–Подільському існували три об’єднання міщан: українське, литовське та вірменське, які користувалися правом самоуправління. В ХІХ столітті у Російській імперії, в т.ч. на українських землях, вперше створювалися студентські земляцтва.

RSS-матеріал