Новини від МГО “Волинське братство”

27 жовтня 2016 року відбулись позачергові збори МГО “Волинське братство”. Головним питанням позачергового зібрання членів земляцтва було обрання Голови Ради. На цю посаду була висунута кандидатура Шевчука Сергія Володимировича – одного із засновників Об”єднання, громадського діяча, народного депутата України 3-6 скликань. Кандидатура була обговорена, узгоджена, затверджена і рекомендована Радою земляцтва.

Загальні збори одноголосно обрали Сергія Володимировича Шевчука Головою ради МГО “Волинське братство”. Збори також затвердили Зміни у складі Ради МГО “Волинське братство”.

Довідка.

2Народний депутат Верховної Ради України 3-го скликання з 12 травня 1998 до 20 грудня 2001 за виборчим округом № 23 Волинської області.

На час виборів: заступник голови Волинської обласної державної адміністрації, член НДП. Паралельно балотувався від НДП, № 28 в списку. Член фракції НДП (з травня 1998). Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства (липень 1998 — лютий 2000), член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (з лютий 2000). 20 грудня 2001 склав депутатські повноваження.

Депутат Верховної Ради України 4-го скликання з 14 травня 2002 до 25 травня 2006 від блоку «За єдину Україну!», № 27 в списку.

На час виборів: Державний секретар Міністерства охорони здоров’я України, член НДП. Член фракції «Єдина Україна» (травень — червень 2002), уповноважений представник фракції НДП (червень 2002 — травень 2004), уповноважений представник фракції НДП та ПППУ (травень — грудень 2004), позафракційний (15 — 23 грудня 2004), член фракції Народної партії України (грудень 2004 — березень 2005), член фракції Народної партії (1 — 4 березня 2005), член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (з березня 2005). Голова підкомітету по зв’язках з європейськими країнами Комітету з питань європейської інтеграції (з червня 2002).

Депутат Верховної Ради 5-го скликання з 25 травня 2006 до 12 червня 2007 від «Блоку Юлії Тимошенко», № 21 в списку.

На час виборів: народний депутат України, член ВО «Батьківщина». Член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (з травня 2006). Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції (з липня 2006). 12 червня 2007 достроково припинив свої повноваження під час масового складення мандатів депутатами-опозиціонерами з метою проведення позачергових виборів до Верховної ради.

Депутат Верховної Ради 6-го скликання з 23 листопада 2007 до 12 грудня 2012 від «Блоку Юлії Тимошенко», № 21 в списку.

На час виборів: тимчасово не працював, член ВО «Батьківщина». Член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (з листопада 2007). Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції (грудень 2007 — травень 2010), голова підкомітету з питань адаптації законодавства України до законодавства ЄС (січень 2008 — травень 2010), голова підкомітету з питань адаптації медико-санітарного законодавства України до законодавства Європейського Союзу Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я (з травня 2010).

Нагороди, державні ранги
Державний службовець 1-го рангу (з лютого 2002). Почесна грамота Кабінету Міністрів України (грудень 2003).

 

This entry was posted in МГО "Волинське братство". Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *