ВІТАЄМО!

kurdelchukАсоціація земляцтв областей і регіонів України «Рада земляцтв областей та регіонів України» щиро вітає Данила Марковича Курдельчука – голову МГО «Волинське братство» з нагородженням золотою Почесною відзнакою «За заслуги перед Австрійською Республікою».

Високу нагороду 9 червня 2015 року вручила Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки  в Україні її Високоповажність пані Герміне Поппеллер у своїй резиденції на прийнятті з нагоди вручення державної нагороди Австрійської Республіки довіреному адвокату Посольства – президенту Укрінюрколегії, заслуженому юристу України, Почесному консулу Республіки Панама в Україні Данилу Марковичу КУРДЕЛЬЧУКУ.

У своєму вітальному слові її Високоповажність пані Посол подякувала Д.М. Курдельчуку за багатолітню високопрофесійну юридичну підтримку з усього кола питань, із якими пов’язана діяльність австрійської дипломатичної місії в Україні – від часів заснування першого Генерального Консульства Австрії у Києві за часів УРСР і до сьогодні, після відкриття Посольства вже в незалежній українській державі.

Пані Посол зазначила, що вона вбачає в цій урочистій події справедливу відповідь її держави багаторічним професійним зусиллям пана Курдельчука заради зближення українського й австрійського народів. Вона особливо зупинилася на одному з найбільших спільних гуманітарних проектів України та Австрії – забезпеченні справедливих виплат колишнім остарбайтерам, як неоціненний за своїм значенням спільний здобуток наших народів на шляху подолання трагедій минулого.

На адресу Д.М. Курдельчука надійшло особисте привітання від міністра Федерального міністерства з європейських, інтеграційних та закордонних справ австрійської республіки пана Себастіана Курца, яке зачитала і вручила йому пані Посол Герміне Поппеллер.

Почесна відзнака «За заслуги перед Австрійською Республікою» є найвагомішою державною відзнакою Австрії, заснованою на підставі федерального закону Австрії від 02 квітня 1952 року на вшанування особливих заслуг перед австрійською державою.

Здоров’я Вам, творчих успіхів, наснаги на нові добрі справи, Даниле Марковичу!

Голова Асоціації                                                                                    В.В. Ткаченко

Опубліковано у Голова Ради Земляцтв, МГО "Волинське братство", Події. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *