30 років незалежності України

Шановні члени Асоціації земляцтв України!

24 серпня 2021 року Україна святкує 30 річницю Дня Незалежності. Вітаємо нашу державу та її громадян з великим святом та бажаємо лише розквіту та натхнення!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Тож зичу усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

З повагою
і найкращими побажаннями

Голова ГС «Асоціації земляцьких
організацій «Рада земляцтв областей
та регіонів України»                                         Віктор Ткаченко

 

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *